Partnerzy

Nasza firma współpracuje z wieloma firmami i instytucjami.

Naszym głównym partnerem jest Serwis komputerowy Warszawa Tomi24 specjalizujący się w naprawach sprzętu komputerowego i biurowego (drukarki, laptopy, skanery itp).

Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowe i Konsultingowe Tomi24

Firma Tomi24 dba o sprawność naszego sprzętu komputerowego i biurowego prowadząc stałe pogotowie komputerowe, administruje naszymi stronami internetowymi oraz świadczy usługi konsultacyjne w dziedzinie szeroko pojętej informatyki.

Serwis www.nawylot.pl wspiera nasze przedsięwzięcia poprzez informowanie swoich czytelników o nowościach i produktach, jakie proponujemy polskim klientom. Wiele informacji oraz recenzji  na temat naszej oferty znaleźć można na stronach gazety naWylot, jej fanpage oraz na kanałach serwisu YouTube.

Hotel Pod Sosnami w Osiecku jest naszym miejscem, w którym możemy w pierwszej kolejności testować i oferować klientom nasze szwedzkie rozwiązania. Państwo również możecie, korzystając z oferty hotelu sprawdzić funkcjonalność oraz zalety naszych produktów. Zapraszamy na stronę hotelu.

Wszystkim polecamy firmę Tauntaun, organizatora szkoleń, których głównym celem jest rozwój zawodowy i społeczny osób wykluczonych społecznie i zawodowo a w szczególności osób niepełnosprawnych. Tauntaun sp. z o.o. działa w wielu obszarach, z których można wymienić kursy szkolenia zawodowe, wsparcie psychologa i doradcy zawodowego, organizację płatnych staży oraz wolontariatów, poradnictwo zawodowe i usługi doradcze.